Kapat X

Sigorta Tescil İşlemi

Anasayfa / Hizmetler / Sigorta Tescil / Sigorta Tescil İşlemi

Kardeş kuruluşumuz İhtas Sigorta; Şirketimizin kurulduğu günden bugününe müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sigortalılara veren teminatları en uygun maliyetlerle sunmayı hedeflemiştir.

Sigortalısını bilgilendiren , yönlendiren ve sigortalının sahip olduğu değerleri,güçlü sigorta şirketleri ile güvence altına alan "İHTAŞ SİGORTA " satış sonrası hizmetleri ile de daima sigortalının yanında yer almıştır.

1993 yılından itibaren ülke ekonomisine büyük katkıları olan pek çok büyük kuruluşun sigorta danışmanlığını yürütmekte olan İHTAŞ SİGORTA bu kuruluşlarımızın daima yanında olmuş, onları tüm risklere karşı teminat altına almış ve daha güvenli çalışma ortamına kavuşturmuştur

Tüm branşlarda eksiksiz hizmet vermekte olan İHTAŞ hızlı ve güvenilir çalışma temposu ile çağımızın ve iş dünyasının gereklerini eksiksiz hizmet anlayışı ile yerine getirmektedir.

Sigortalıları adına sigortacılık konusunda hep bir adım önde olmak, sigorta bilinçlendirmesi misyonunu üstlenen "İHTAŞ SİGORTA” Axa sigorta, HDİ Sigorta, ERGO Sigorta, AK Sigorta şirketleri partnerliği ile müşterilerimizin her daim yanında olmayı, müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

Konusunda uzman, güvenilir, müşteri odaklı, şeffaf, hızlı ve sorunsuz çözüm üreten ekibimiz firmanıza sunacağı uygun fiyatın yanı sıra, hasar anında mağduriyetinizin en hızlı şekilde giderilmesi için daima (7/24 saat) hizmet vermektedir.

Hayatımız riskler ile doludur. Hayatımızdaki bazı riskler için önlem almak gerektiği durumlarda size yardımcı olmak için varız…

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 511 84 97

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır | İGT Global Gümrük Müşavirliği A.Ş .
Top