Kapat X

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

İGT GLOBAL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş

 26 yıllık başarılı özgeçmişimiz ile  ilkeli yönetim anlayışı , genç ,dinamik, deneyimli ,bilgili ve tecrübeli Gümrük müşavirleri , müşavir yardımcıları , stajyer personelleri ile güncel teknoloji yatırımlarını tamamlamış innovasyona  değer veren alt yapısı güçlü  Global ölçekte hizmet sunabilen , iş ortaklarıyla  uluslararası iş ağına hizmet verebilecek yeterlilikte bir kuruluştur.

İstanbul Yönetim ve Operasyon hizmetimizin yanı sıra iş yükü fazla olan il ve ilçelerdeki gümrük idarelerinde şube ve irtibat ofisleri kanalı ile her türlü Gümrük Müşavirlik Hizmetleri yürütülmektedir.

 

Gümrük işlemlerini yaptığımız firmalarımıza; kardeş kuruluşlarımız aracılığı ile Uluslararası Lojistik , Yurtiçi Nakliye, Gümrüklü Genel Antrepo, Serbest Depolama , Dış Ticaret, Sigorta , Bilişim alanlarında  danışmanlık ve avantajlı fiyatlar ile hizmet sunmaktayız.

İGT Global Gümrük Müşavirliği olarak biz; "İtibarlı Güvenli Ticareti" ,  ‘’ Kaliteli Hizmeti’’ ve ‘’Müşteri Memnuniyetini’’  esas alan büyük bir aileyiz.

 

Bilindiği üzere Gümrük işlemlerin de yoğun ve hızlı bir iş  trafiği yaşanmaktadır. Gümrük işlemleri, Gümrük İdareleri'ne “EDİ” (ara yüz yazılımı) ile bağlanılarak (lease line) en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede gümrükleme işlemlerinde; ofislerimiz arasında dijital veri transferlerinde, iş emri süreçlerinin tamamlanarak, faturanın hazırlanmasına kadar olan tüm işlem adımlarında intranet’te çalışan yazılımlarımız ile Gümrük Müşavirlik Hizmetlerine devam etmekteyiz. 

Teknoloji yatırımlarımız yeni ihtiyaçlar ile birlikte artmaktadır. Müşterimize Web Gümrük alt yapısı ile portal ve mobil cihazlar ile işlem yapmaları için erişim izni verilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 511 84 97

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır | İGT Global Gümrük Müşavirliği A.Ş .
Top